Háčkování pro děti

 Titěrnosti pro děti, oblečky na minipanenky. Háčkované modelování, Nic složitého, pouze vnímat, jak materiál přibývá a ubývá.  Žíhaná bavlna dodá výrobku půvab a není co zkazit.

Háčkovaná relaxační zvířátka

Háčkování je výborná relaxační metoda, kdy jednoduchým stylem vznikají krásné věci. Toto háčkování  je spíše háčkové modelování, kdy citem, občas pokusem a omylem zjišťuji, jak vytvořit potřebně vytvarovanou hlavičku zvířátka, jeho tělíčko a nožičky. Je to relax a kreativní zábava, bohužel jsem v tomto směru  trochu pomalá, ale neháčkuji na odbyt, nýbrž pro potěšení našich malých drobečků.

Více informací

Módní salón pana Háčka

Klobouky pro panenky

Obháčkovávání

Sáček na drobnosti s pěkným zavíráním

Háčkování na malé panenky pana Háčka již omrzelo, tak se pustil do výroby malých sáčků na drobnosti pro malé princezny. Výroba je opět jednoduchá a takový to malý sáček lze vyrobit během jednoho dne, když je tu a tam se najde chvíle si sednout a uháčkovat pár řad. Vůbec u háčkování, kdy nemusíte počítat oka a tudíž se pekelně soustředit lze celkem dobře duševně odpočívat, protože se jedná o stereotypní činnost. .u které se nemusí příliš přemýšlet. Zajímavé na tomto tvoření je také to, že lze promýšlet kombinaci barev.

Více informací

 

Inspirace pana Háčka