Háčkování pro děti

 Titěrnosti pro děti, oblečky na minipanenky. Háčkované modelování, Nic složitého, pouze vnímat, jak materiál přibývá a ubývá.  Žíhaná bavlnka dodá výrobku půvab a není co zkazit.

Háčkovaná relaxační zvířátka

Háčkování je výborná relaxační metoda, kdy jednoduchým stylem vznikají krásné věci. Toto háčkování  je spíše háčkové modelování, kdy citem, občas pokusem a omylem zjišťuji, jak vytvořit potřebně vytvarovanou hlavičku zvířátka, jeho tělíčko a nožičky. Je to relax a kreativní zábava, bohužel jsem v tomto směru  trochu pomalá, ale neháčkuji na odbyt, nýbrž pro potěšení našich malých drobečků.

Více informací

Sáček na drobnosti s pěkným zavíráním

Háčkování na malé panenky pana Háčka již omrzelo, tak se pustil do výroby malých sáčků na drobnosti pro malé princezny. Výroba je opět jednoduchá a takový to malý sáček lze vyrobit během jednoho dne, když je tu a tam se najde chvíle si sednout a uháčkovat pár řad. Vůbec u háčkování, kdy nemusíte počítat oka a tudíž se pekelně soustředit lze celkem dobře duševně odpočívat, protože se jedná o stereotypní činnost. .u které se nemusí příliš přemýšlet. Zajímavé na tomto tvoření je také to, že lze promýšlet kombinaci barev.

Více informací

Módní salón pana Háčka

Klobouky pro panenky

Obháčkovávání

 

Inspirace pana Háčka