Rodinné a výchovné poradenství 

                   od miminka po teenagera

                    vztahy bývají zdrojem a nebo černou dírou vaší duševní síly...

Mgr. Kateřina Neubauerová

Vaše průvodkyně mateřstvím a rodičovstvím

Od roku 2010 pořádám přednášky s besedou o výchově a rodičovství a nabízím individuální laktační, šátkové, rodinné a výchovné poradenství. Spojnicí všech těchto oblastí je poradenství o tom, jak to ty naše děti mají v konkrétní vývojové etapě,  a jak to máme mi dospělí, práce s emocemi, empatie, vnímání důvodů nežádoucího chování pro rodiče jak miminka u prsu, tak batolete, školáka, či dospívajícího. 

Současně mám také dvě děti, již školou povinné a koncept empatické výchovy ,,Růst lásky v rodině", jak rozvíjet lásku bez podmínek, jak pracovat s konflikty ve výchově a v manželství prožívám na vlastní kůži. Přemýšlím nad nimi, a hledám cestičky, jak z náročných situací ven, jak zpracovat emoce a setrvat v lásce a spokojenosti ve vztahu s manželem, s dětmi a nebo se svými rodiči. A v tomto směru také doprovázím klienty. Když není síla hledáme její zdroje. Když je, cílíme na možnosti řešení a podporu empatie. 

 proto,, Empatie rodičům i dětem"

Poradna

Lečická 243, Nová Ves pod Pleší, 26204

do navigace  Nová Ves pod Pleší 243

Nová Ves pod Pleší

Z Prahy pojedete po Strakonické, sjezd Mníšek pod Brdy. Zatočíte vlevo, podjedete most pod dálnicí. Vydáte se směr  Nový Knín přes Novou Ves pod Pleší.  Hned za přechodem pro chodce na konci vesnice, odbočíte doprava na Velkou Lečici. A bílý dům s dřevěným plotem a červeným autem před ním naproti benzínové pumpě.

Autem: parkování je možné v areálu 90 min. zdarma. Vjezd zezadu areálu spodní závorou. V areálu za branou pokračujte na druhou stranu areálu, k budově B3. Před vchodem do budovy jsou vyhrazená parkovací místa pro Baby Office.

Baby Office Praha 4 Krč

Baby Office, s.r.o.,  Business centrum Zálesí
Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4, Budova B3, 

MHD: bus Nemocnice Krč – pěšky směr Bussiness centrum Zálesí.  z metra Budějovická autobusem číslo 193  ze zastávky Poliklinika Budějovická do zastávky Nemocnice Krč. Na opačné straně silnice, než-li nemocnice Krč. Od ní podchodem a k Bussiness centrum Zálesí. První budova vpravo. 

Podpora a poradenství v péči o miminko

Podpora a poradenství v péči o miminka

Odhoďte příručky a důvěřujte své intuici

Konzultace v domácím prostředí maminky a miminka

Výchovné poradenství od batolete po pubertu 

Výchovné poradenství

Co ti schází, že tak zlobíš?

Konzultace v příjemném prostředí poradny na Nové Vsi pod Pleší

Rodinné a vztahové poradenství

Vztah dvou ovlivňuje třetího

Konzultace v příjemném prostředí poradny na Nové Vsi pod Pleší

Online poradna - pište, ptejte se

logo-bgKatka Neubauerová

Reference

Díky paní Neubauerové jsem získala potřebnou jistotu v uvázání i maličkého miminka tak, abych si byla jistá, že mu nic nechybí. Naučila mě, co kde si hlídat, aby byl šátek uvázaný správně. Jako samouk bych určitě tyto chybičky nebyla schopna poznat. Zatím mám natrénovaný hlavně jeden nejdůležitější úvaz, ráda bych se proto s paní Katkou ještě sešla a rozšířila si repertoár úvazů. Tedy nescházelo nic, služeb ráda využiji znovu. Setkání bylo velice fajn, paní Katka je velice příjemná ženská. Všechny informace dokázala podat naprosto srozumitelně, vše jsme zároveň ihned natrénovaly.

Jana kurz šátkování Kurz šátkování

Dobrý den, chci ještě jednou poděkovat za skvěle strávený večer v Letovské Knihovně, obohatilo mě to o poznatky, které jsem již dnes ráno mohla využít ve výchově 3,5 letého syna Toníčka. Dva ,,Krokouše proti sobě" jsem nahradila sezením Toníka v mém klíně s objetím a hrozící konflikt byl zažehnán, tak ze super. Děkuji...

Danča Seminář empatické výchovy

Paní Neubauerovou jsem navštívila před 2 lety v době, kdy jsem potřebovala vyřešit rodinné záležitosti s bývalým manželem - ohledně naší vzájemné komunikace po rozvodu tak, aby děti byly pokud možno v co nejmenším stresu atd. Paní Neubauerová mi VELICE pomohla a díky ní komunikujeme dodnes bez problémů a děti jsou spokojené. Nebojím se říct, že se stal "zázrak". Paní Neubauerová mi otevřela oči a jejich milých a účinných rad se držím dodnes.

KatkaRodinné poradenství

Narodilo se nám miminko a ocitáme se v nesnázích, cítíte se nejistě, plni strachu a úzkosti, pochybuji o správnosti poloh kojení a technice kojení, mám spoustu otázek týkající se miminka a kojení a mám pocit, že nejsem naladěná na stejné vlně. Obrátila jsem se na Katku. Je to odbornice s velkým "O" a hlavně vyslechne, poradí, pomůže, ukáže, zapojí tatínka a to vždy s milým úsměvem, klidem, jistotou, trpělivostí a hlavně srdcem a empatií. Je vidět, že chce pomoct a opravdu pomůže a nikdy neodmítne a práce je jejím hobby. Nás rozkojila, opravila techniku kojení a natrénovala ji s námi. Pohotově a rychle přijela a pomohla z nesnází. Děkuji Pavlína Tomečková

Pavlína TomečkováLaktační poradenství

Bylo pro mne velice důležité ujistit se, že vážu svou dcerku správně, aniž bych s ní musela někam cestovat v raném období, kdy pro nás ani delší cesty kočárkem, natož v šátku, nebyly snadné. Zároveň mi Katka vázání velice zjednodušila - odnaučila chyby a ukázala fígle a zlepšováky díky kterým vážu nyní mnohem snadněji, raději a jistěji. Katka je jedna z nejpříjemnějších lidí, se kterými jsem se v životě setkala, a je člověkem na svém místě. Stejně tak příjemné bylo celé setkání - neformální, přátelské, uvolněné, užitečné a moc milé. Určitě bych Katku doporučila do každé rodiny 🙂 - ať už pro kurz šátkování nebo terapii.

Eva PilařováKurz šátkování