MC Domeček, Praha Háje


 RC Dobříšek, Dobříš

MC Domeček Praha 11 Háje MC Domeček, Praha 11, Háje

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA HAPPY FLOWERS s.r.o. Dobříš

 

Reference klientů

Dobrý den, chci ještě jednou poděkovat za skvěle strávený večer v Letovské Knihovně, obohatilo mě to o poznatky, které jsem již dnes ráno mohla využít ve výchově 3,5 letého syna Toníčka. Dva ,,Krokouše proti sobě" jsem nahradila sezením Toníka v mém klíně s objetím a hrozící konflikt byl zažehnán, tak ze super. Děkuji...

DančaLety u Dobřichovic, seminář empatické výchovy

Styl přednesu se mi moc líbil, vtáhl člověka do konkrétních situací doma. Obsah setkání se mi líbil v tom, že nikdo nebyl do ničeho tlačen a buď řekl, co měl na srdci a nebo ne. Pohodová přednáška, žádný stres, úsměv na tvářích.

PetraObdobí vzdoru Lety u Dobříchovic

Uvědomila jsem si na přednášce své potlačené emoce z dětství. A to, že děti nezlobí naschvál. Přednáška mi dala pocit klidu.

AničkaObdobí vzdoru Lety u Dobřichovic

Paní Neubauerovou jsem navštívila před 2 lety v době, kdy jsem potřebovala vyřešit rodinné záležitosti s bývalým manželem - ohledně naší vzájemné komunikace po rozvodu tak, aby děti byly pokud možno v co nejmenším stresu atd. Paní Neubauerová mi VELICE pomohla a díky ní komunikujeme dodnes bez problémů a děti jsou spokojené. Nebojím se říct, že se stal "zázrak". Paní Neubauerová mi otevřela oči a jejich milých a účinných rad se držím dodnes.

Katka - výchovné poradenství

Díky paní Neubauerové jsem získala potřebnou jistotu v uvázání i maličkého miminka tak, abych si byla jistá, že mu nic nechybí. Naučila mě, co kde si hlídat, aby byl šátek uvázaný správně. Jako samouk bych určitě tyto chybičky nebyla schopna poznat. Zatím mám natrénovaný hlavně jeden nejdůležitější úvaz, ráda bych se proto s paní Katkou ještě sešla a rozšířila si repertoár úvazů. Tedy nescházelo nic, služeb ráda využiji znovu. Setkání bylo velice fajn, paní Katka je velice příjemná ženská. Všechny informace dokázala podat naprosto srozumitelně, vše jsme zároveň ihned natrénovaly

JanaKurz šátkování

Narodilo se nám miminko a ocitáme se v nesnázích, cítíte se nejistě, plni strachu a úzkosti, pochybuji o správnosti poloh kojení a technice kojení, mám spoustu otázek týkající se miminka a kojení a mám pocit, že nejsem naladěná na stejné vlně. Obrátila jsem se na Katku. Je to odbornice s velkým "O" a hlavně vyslechne, poradí, pomůže, ukáže, zapojí tatínka a to vždy s milým úsměvem, klidem, jistotou, trpělivostí a hlavně srdcem a empatií. Je vidět, že chce pomoct a opravdu pomůže a nikdy neodmítne a práce je jejím hobby. Nás rozkojila, opravila techniku kojení a natrénovala ji s námi. Pohotově a rychle přijela a pomohla z nesnází. Děkuji Pavlína Tomečková

Tomečková PavlínaLaktační poradenství

    

Aktivity s dětmi na MD

29. 9. 2018  středa od 15.00 hodin
Informační centrum městské části Praha 3, Milešovská 1 

Péče o děti na MD dává sama o sobě řád a každodenní režim. Ale co dělat mezi jídlem, spaním a koupáním? Pojďme si povídat o tom, jak malé děti zabavit, co potřebují a jak utrhnout pár minut také pro sebe. 

Povíme si:

  • Co malé děti potřebují, aneb kdy je dítě spokojené 
  • Soustředěná pozornost a společná hra s dětmi 
  • Když si děti  nedokáží sami zahrát
  • Když se sourozenci při hře perou, hádají se

 

Tvořit, zpívat, tančit či sportovat? Je to jedno, hlavně když čas trávíte SPOLU.

 

 Registrace:  +420 222 116 409  E-mail: sulcova.adela@praha3.cz                  

cena: vstup zdarma

letáček ke stažení Aktivity s dítětem na rodičovské dovolené

Nosíme zdravě, nosíme s jistotou

12.9. 2018 v 15.00 hodin

Informační centrum městské části Praha 3, Milešovská 1 

Cílem našeho setkání je, aby jste věděli, jak zdravě a v souladu s fyziologickým vývojem uvázat miminko do šátku.

  • Dozvíte se, co se do návodů na nošení miminka nevešlo, na co si dát pozor při vázání kolébky a vertikálního úvazu, 
  • Povíme si o teorii a praxi nošení. 
  • Šátkování z psychosociálního  hlediska, 
  • Praktické aspekty,  jak často a jak dlouho lze nosit, jak obléknout miminko do šátku,
  • Proč miminko v šátku pláče a proč miminko v šátku nerozmazlíte. 

Mgr. Kateřina Neubauerová, sociální pedagog, terapeut,

Již 14 let se věnuji nošení miminka v šátku, od doby, co jsem odnosila své dvě děti,  a z toho 8 let pomáhám maminkám v začátcích šátkování především v individuálních konzultacích, kdy je prostor a čas pouze pro maminku a miminko v jejich známém a jistém prostředí.  

Šátkování letáček ke stažení

Registrace:   +420 222 116 409  E-mail: sulcova.adela@praha3.cz               

Cena: vstup zdarma

Konalo se na průvodce rodičovstvím

12. 5. od 10.00 hodin ve Spolkovém domu spadajícího pod KD Mlejn v Praze 5  mám tu čest Vám představit pevné české šátky Šanami a své služby rodinného a výchovného poradce, lektorky kurzů šátkování a laktačního poradenství. Pojďte se podívat, zkonzultovat úvaz a nebo se poradit, jaký šátek koupit.

 

Po semináři v MC Domeček se můžete objednat na půlhodinovou konzultaci rodinného a výchovného poradenství, která je hrazena z projektu MPSV.

semináře z původních stránek Katkaen.cz