Háčkování pro minipanenky

Háčkování bez přesného návodu, bez počítání oček. Modelování z bavlnky. Nic složitého, jen vnímat, jak materiál přibývá a ubývá.  Žíhaná bavlnka dodá výrobku půvab a není co zkazit. Každé dílko je originál. Uháčkujete drobnosti pro panenky, ale i praktické věcičky.

Módní salón pana Háčka

Pan Háček ví, co se líbí malým panenkám i jejich ,,maminkám“. Tak že šatník mají kompletní. Vyladěný podle poslední módy Dílničky domácího tvoření. Zde také nic nezkazíme žíhanými bavlnkami. Jak vidíte, živé barvy, a při háčkování to není taková nuda. Šatičky máte hotové za chviličku a udělají velkou radost.

Avšak je dobré myslet na to, aby se šatičky daly panence co nejjednodušeji obléknout, přeci jen toto tvoření je pro holčičky v předškolním věku a tak je dobré, aby oblékání bylo jednoduché, aby je brzy nepřestaly panenky a jejich šatičky bavit.

Klobouky

dokonalá pokrývka hlavy a musí ladit s šaty.

Kabelky

Super doplněk k šatům malých panenek jsou kabelky. Také jsou malé, něco do nich schováte, akorát tak pro panenku toho nejmenšího vzrůstu.

Peněženka pro slečnu

A aby to slečně nebylo líto, může pan háček vykouzlit peněženku také pro ni. tato peněženka je podšita kůží, tak že fakt vydrží a je jako z obchodu. Vně větší naháčkovaného obalu je ušitá kapsička z kůže.

Sáček na drobnosti

Háčkování na malé panenky pana Háčka již omrzelo, tak se pustil do výroby malých sáčků na drobnosti pro malé princezny. Výroba je opět jednoduchá a takový to malý sáček lze vyrobit během jednoho dne, když je tu a tam se najde chvíle si sednout a uháčkovat pár řad. Vůbec u háčkování, kdy nemusíte počítat oka a tudíž se pekelně soustředit lze celkem dobře duševně odpočívat, protože se jedná o stereotypní činnost. .u které se nemusí příliš přemýšlet. Zajímavé na tomto tvoření je také to, že lze promýšlet kombinaci barev.

Závěsné sáčky na špagátku, který jsem také umotala z balvnek na háčkování.

Obháčkované ruličky od bavlnek, které pak takto slouží jako parádní krabička na šperk.

Sáček na drobnosti s obháčkovanými kuličkami jako paráda na tkaničce zde naleznete návod

Co leze ještě obháčkovat?

Komentáře