Dílnička domácího tvoření

podpora kreativity, inovativního myšlení a spolupráce

Tvoření se věnuji od základní školy. Po střední jsem krátce přestala a s narozením dcery se opět tato záliba vrátila a na a ne se mě pustit. Věnuji se jí do současnosti. V průběhu času jsem tvořila doma se svými dětmi a pro ně. Po čase jsem začala vést kroužky v mateřských centrech, ve školce a na základní škole. Tvoření pro maminky s dětmi ale i pro děti samotné. Z praxe tvoření jsou zde návody na jednotlivá dílka tak, aby byla pro děti co nejednodušší a přitom bytelná, praktická a pěkná. Vlastně celá moje sociálně pedagogická činnost začala u tvoření. 

  • Dílka jsou nenáročná - Na výrobu jednoduchá, tak že se děti mohou lehce podílet na jejich tvorbě či tvořit sami.
  •  Mají svůj smysl a cíl- Snažíme se, aby měly své využití na hraní, pro radost a nebo k užitku. 
  •  Snadno se dají opravit - Svou jednoduchostí dávají možnost rozbitá dílka slepit,opravit, přetvořit.
  •  Ekologicky a ekonomicky nenáročná -  Reci tvoření doplněné moderními výtvarnými technikami.
  •  Zábava a příjemně strávený čas  - Dílka jsou uzpůsobena dovednostem dětí, aby se něco naučily, vyrobily si pěkné dílko a zároveň si odpočinuly nad kreativní činností.

Video, jak si zahrát hru Kuličko nevypadni  

Tak první video na tomto webu a doufám, že jich bude více. Zde se můžete inspirovat, jak se zahrát s hrou Kuličko nevypadni, kterou si můžete snadno a rychle pořídit z toho, co máte doma, návod na hru je již sepsán zde na blgu. Omlouváma se za prvotní nejistotu, která je patrná v projevu.

Pojďte tvořit také do

 Dílničky domácího tvoření

GALERIE Dílničky domácího tvoření